Yeşilova Eczanesi logo
Yeşilova Eczanesi logo

Yeşilova Eczanesi

(0)
Yeşilova Eczanesi Burdur ili Yeşilova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeşilova Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeşilova Eczanesi Burdur ili Yeşilova İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeşilova Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeşilova Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeşilova Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeşilova Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeşilova Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

19 Ekim 2021 Salı Burdur Yeşilova Nöbetçi Yeşilova Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeşilova Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeşilova Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeşilova Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeşilova Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeşilova Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeşilova Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeşilova Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeşilova Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Burdur İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Burdur ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gülşah Eczanesi

Gülşah Eczanesi Burdur ili Bucak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülşah Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Eczanesi

Akdeniz Eczanesi Burdur ili Yeşilova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akdeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yalçıner Eczanesi

Yalçıner Eczanesi Burdur ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yalçıner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Ayan Eczanesi

Yeni Ayan Eczanesi Burdur ili Karamanlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Ayan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.