Damar Eczanesi logo
Damar Eczanesi logo

Damar Eczanesi

(0)
Damar Eczanesi Burdur ili Bucak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Damar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Damar Eczanesi Burdur ili Bucak İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Damar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Damar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Damar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Damar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Damar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Ekim 2021 Pazar Burdur Bucak Nöbetçi Damar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Damar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Damar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Damar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Damar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Damar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Damar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Damar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Damar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Burdur İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Burdur ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gülşah Eczanesi

Gülşah Eczanesi Burdur ili Bucak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülşah Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Ayan Eczanesi

Yeni Ayan Eczanesi Burdur ili Karamanlı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Ayan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Eczanesi

Akdeniz Eczanesi Burdur ili Yeşilova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akdeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Safa Eczanesi

Safa Eczanesi Burdur ili Gölhisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Safa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.